Hírek, aktualitások

"Gólyatojástörő" iskolaelőkészítő tábor 2024. 06. 27-29. (csütörtök és péntek 13-16 óráig, szombaton 9-12 óráig)

Szeretettel várjuk Gólyatojástörő, iskolaelőkészítő táborunkba azokat a nagycsoportos ovisokat, aki 2024. szeptemberében kezdik meg az első osztályt. A tábor során megismerkedhettek azokkal a kihívásokkal, szokásokkal, amely lehetővé teszi a magabiztos iskolakezdést. Iskolásat fogunk játszani!

A részletekért kattints a programjaink között található címre, a citromsárga fülön!

Iskolaelőkészítő kurzus 2023/2024.

A hagyományoknak megfelelően idén is megszervezésre kerül az Iskolaelőkészítő kurzus! Szeretettel várjuk azokat az ovisokat, akik jövőre magabiztosan és a kisiskolásokkal szemben támasztott kihívásokat megismerve szeretnék elkezdeni az iskolai tanulmányaikat. A részletekről a kurzus címére kattintva lehet olvasni.

"Gólyatojástörő" iskolaelőkészítő tábor 2023. 06. 26-28.

Szeretettel várjuk Gólyatojástörő, iskolaelőkészítő táborunkba azokat a nagycsoportos ovisokat, aki 2023. szeptemberében kezdik meg az első osztályt. A tábor során megismerkedhettek azokkal a kihívásokkal, szokásokkal, amely lehetővé teszi a magabiztos iskolakezdést. Iskolásat fogunk játszani!

Iskolaelőkészítő kurzus 2022/2023

Az idei Iskolaelőkészítő kurzusunkra szeretettel várjuk azokat az ovisokat, akik jövőre magabiztosan és a kisiskolásokkal szemben támasztott kihívásokat megismerve szeretnék kezdeni az iskolai tanulmányaikat. A részletek és az időpontok a kurzus címére kattintva olvashatóak.

Alapozó terápiás fejlesztés és iskolaelőkésíztés óvodásoknak és kisiskolásoknak

A korábbi évekhez hasonlóan óvodásoknak Budapesten a XXII.kerületi Rózsakert tagóvodában, Diósdon a Gárdonyi utcai tagóvodában, kisiskolásoknak pedig Budapesten a XII.kerületben az ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskolában tartunk alapozó terápiás fejlesztést.

"Gólyatojástörő" nyári tábor

A "Gólyatojástörő" nyári táborunkba szeretettel várjuk azokat az ovisokat, akik idén szeptemberben magabiztosan és a kisiskolásokkal szemben támasztott kihívásokat és szokásokat megismerve szeretnék kezdeni az iskolai tanulmányaikat. A részletek és az időpontok a kurzus címére kattintva olvashatóak.

Iskolaelőkészítő kurzusok

2021. őszén induló kurzusaink

Iskolaelőkészítő kurzus; Budapest XII. ker.

Alapozó terápiás fejlesztés és iskolaelőkészítés óvodáskorban; Budapest XXII. ker. és Diósd

Alapozó fejlesztés kisiskoláskorban; Budapest XII. ker.

2021. Nyári, intenzív iskolaelőkészítő tábor

Nyári, intenzív iskolaelőkészítő tábor indul 2021. június 28- 2021. július 2. (hétfőtől péntekig), 9-12 óráig.

Helyszín: ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, 1126 Budapest, Kiss J. altb. u. 42-44.

Ha szeretné megkönnyíteni gyermeke iskolába lépését, ha úgy érzi, hogy a tavaszi járványhelyzet nem tette lehetővé az iskolásévekre való felkészülést, akkor mi segítünk.

A részletekért és a Jelentkezéshez kattints az „NYÁRI, INTENZÍV ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ KURZUS” fülre!

2020. szeptemberében induló kurzusaink

• Iskolaelőkészítő kurzus óvodásoknak, Budapest XII. ker.
  • Alapozó fejlesztés és iskolaelőkészítés óvodáskorban, Budapest XXII. ker. és Diósd
  • Alapozó terápiás fejlesztés kisiskoláskorban, Budapest XII. ker.

2020. Nyári, intenzív iskolaelőkészítő napközis tábor

Azt a mondatot, hogy "Hamarosan iskolás leszel", sok 6-7 éves kislány/kisfiú hallja mostanában. Számukra ez egy ismeretlen terep. Egy kis segítséget ajánlunk nekik az iskolai élet megismeréséhez. Játsszunk iskolásat! Várunk szeretettel nyári táborunkba! Részletek »

2019. szeptemberében induló kurzusaink

• Iskolaelőkészítő kurzus (Budapest XII.)
  • Alapozó terápiás fejlesztés és iskolaelőkészítés óvodásoknak (Budapest XXII., Diósd);
  • Alapozóterápiás fejlesztés kisiskolásoknak (Budapest XII.)

Induló kurzus

Megkezdődött a jelentkezés a Nyári, intenzív napközis táborra!

Képek a foglalkozásról

Galériánkat a legutóbbi foglalkozásokon készült képekkel frissítettük

Induló kurzus

Elkezdődött az Alapozó Terápiás fejlesztés kisiskoláskorban programunk a Tanító- és Óvóképző Karon, kedd és csütörtök délután 16 órától.

Képek a foglalkozásról

Ragyogó szemek a szombati Iskolaelőkészítő kurzus első foglalkozásán. A foglalkozáson készült képek a galériában és a facebook oldalunkon megtekinthető!

Időpont változás

A budapesti Iskolaelőkészítő kurzus foglalkozásai ezentúl mindig szombat délelőttönként 9-12 óráig lesznek.

Betelt a létszám

A XXII. ker.Rózsakert Óvodában az Óvodai iskolaelőkészítő és fejlesztő tornára (Alapozó Terápiák fejlesztés) sajnos nem tudok újabb jelentkezőket fogadni!

Jelentkezési határidő!

Az Iskolaelőkészítő kurzusainkra (ELTE TÓK XII. ker., és Hatvan, Vörösmarty téri Óvoda) 2018. szeptember 24-ig várjuk a jelentkezéseket. A kurzusok maximális létszáma 12-14 fő!

Hamarosan indulnak őszi kurzusaink

1. Óvodai iskolaelőkészítő és fejlesztő torna (Alapozó Terápiák fejlesztés);
    Rózsakerti Óvoda, 1223 Budapest, Rózsakert u. 31.,
    2018. szeptember 18-tól (kedd és csütörtök).
  2. Óvodai iskolaelőkészítő és fejlesztő torna (Alapozó Terápiák fejlesztés);
    Diósdi Dió Óvoda, 2049 Diósd, Gárdonyi u. 9,
    2018 szeptember 26-tól (szerda és péntek).
  3. Alapozó terápiás fejlesztés kisiskoláskorban,
    ELTE Tanító- és Óvóképző Kar; 1126 Budapest, Kiss J. altb. u. 40.,
    2018. szeptember 18-tól (kedd és csütörtök).
  4. Iskolaelőkészítő kurzus,
    ELTE Tanító- és Óvóképző Kar; 1126 Budapest, Kiss J. altb. u. 40.,
    2018. szeptember 29-től szombatonként 14-17 óráig (havonta egyszer).
  5. Iskolaelőkészítő kurzus,
    Vörösmarty téri Óvoda; 3000 Hatvan, Vörösmarty tér 1.,
    2018. szeptember 29-től szombatonként 8.30-11.30-ig (havonta egyszer).

Facebook oldalunk

Csatlakozzon Facebook oldalunkhoz is, ahol rendszeresen friss híreket és információkat osztunk meg tagjainkkal.